Zakładam firmę lub startup!

„Odejście z korporacji albo firmy, w której każdy kolejny dzień dłuży się niemiłosiernie.” Brzmi ciekawie, jednak dosyć strasznie? Wywołuje lęk? Z pewnością, bo podjęcie decyzji o rezygnacji z ciepłej posady na etacie jest tak trudne, że niektórzy zostają przy niej na wiele lat – często o co najmniej kilka zbyt długo. Jednak, jak okazuje się w praktyce, w większości przypadków taka decyzja i postawienie na własną firmę lub startup kończy się jak najbardziej pozytywnie. Nasz trener i mentor pomoże Ci poznać szczegóły przedsięwzięcia, jakim jest rezygnacja z korporacji i założenie swojej działalności. Bo własna firma szkolenia, handlowa czy usługowa to szansa nie tylko na większe pieniądze, ale też rozwój i zostanie kowalem swojego losu.

Nasze szkolenia odpowiedzą Ci na pytanie jak założyć własną firmę lub startup. Nasz mentor i trener przeke Ci całą swoją wiedzę, abyś mogła bez obaw stawiać kolejne kroki na szczeblu własnej kariery i zmotywuje Cię do tego, byś mogła skutecznie walczyć z wszelkimi przeciwnościami. Mamy w tym doświadczenie i doskonale wiemy, że własna firma szkoleniowa (lub jakakolwiek inna) może być przepustką do sukcesu i szczęścia.

Naszym celem jest to, byś po wyjściu z sali szkoleniowej:

tick-inside-circle  miała przeanalizowane za i przeciw jeśli chodzi o swój pomysł na biznes

tick-inside-circle  wiedziała w jaki sposób pozyskiwać klientów i jak prowadzić działania marketingowe, aby okazały się one skuteczne

tick-inside-circle  wiedziała gdzie szukać pieniędzy na start i posiadała wiedzę dotyczącą tego, jakie są formy prowadzenia biznesu i czym jest startup

tick-inside-circle  była pewna siebie i gotowa do podejmowania nawet tych największych wyzwań.

Nasz zespół – mentor startup

Każdy mentor oraz trener zasilający naszą akademię sukcesu to osoba z odpowiednim doświadczeniem oraz kwalifikacjami. Wiele przeprowadzonych szkoleń, dziesiątki zadowolonych uczestniczek i pewność tego, że własna firma szkoleniowa lub jakakolwiek inna jest sposobem na sukces – wszystko to sprawia, że możesz nam zaufać i razem z nami rozpocząć swoją drogę na wymarzony szczyt.