„Jak przezwyciężyć lęk i odejść z korporacji?”

„Jak przezwyciężyć lęk i odejść z korporacji?”

calendar-with-a-clock-time-tools Terminy: 22.04.2017

coins Cena: 490 PLN

home (1)  Miejsce: Warszawa, ul. Ogrodowa 31

Marzysz o własnej firmie, ale masz stabilną pracę w korporacji? Wiesz, że nadeszła pora na zmiany, ale obawiasz się ryzyka? Pomożemy Ci przezwyciężyć lęk i pokażemy, jak bezboleśnie odejść z korporacji i rozpocząć pracę na własny rachunek!

Jeszcze do niedawna własna firma była nie lada wyzwaniem. Obecnie coraz więcej osób decyduje się pracować na własny rachunek, ale też wiele z nas nadal bije sie z myślami, czy to na pewno jest to.

Jakie zatem „za i przeciw” mogą pomóc znaleźć optymalne rozwiązanie?

Co wybrać? W czym lepiej się odnajdziesz?

A może zostać na etacie tylko spojrzeć na to z innej strony?

No i przede wszystkim, jak sobie z taką zmianą poradzić i przejść przez nią zwycięsko?

Podczas warsztatu poznasz różnice dla obu form. Poznasz zasady i sama zdecydujesz w czym się lepiej odnajdziesz.

A co najważniejsze uzyskasz informację, co jest lepsze dla Ciebie.

Podczas szkolenia pomożemy Ci odpowiedzieć sobie na pytania:

   co oznacza prowadzenie własnej firmy?

   czy jestem gotowa na otwarcie własnego biznesu?

   jak poradzić sobie z lękiem związanym ze zmianą?

   czy na pewno chcę otworzyć własną firmę?

Szkolenie pozwoli Ci na podjęcie właściwej decyzji, a jeśli już ją podjęłaś, pokażemy Ci, jak bezboleśnie przejść przez proces zmiany.

Warsztat poprowadzi Vesna Lorenc
Pasjonatka psychologii i rozwoju sobistego.
Założycielka Just BE. Pomysłodawczyni autorskiego projektu dla dojrzałych kobiet Teraz JA!

Certyfikowana i akredytowana coach (ICF ACC, I stopień TROP), coach grupowa (TROP), trenerka biznesu (I stopień TROP) , mediatorka (w trakcie kursu i certyfikacji CNVC). Przez lata managerka, strateżka, marketingowiec, PR-owiec. Pochodzenia południowego, wielokulturowa, kilku-języczna, obywatelka Polski. Pracowała na etacie i prowadząc własne firmy. Po latach pracy w marketingu i PR, poszła za głosem serca.

Z pasji towarzyszenia ludziom i grupom w rozwoju, uczyniła zawód. Pracuje w oparciu o mocne strony i potencjał klientów. Specjalizuje się w tematach empatycznego przywództwa, komunikacji, autoprezentacji, rozwiązywania konfliktów, ogólnie pojętego wellness i różnorodności z naciskiem na kwestie wielokulturowe. Członkini stowarzyszenia dla osób zajmujących się zawodowo międzykulturowością – SIETAR. Angażuje się w akcje społeczne mające na celu propagowanie rozwoju i empatii, jak m.in. 4. Maratonu Empatii, w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Empatii. Autorka wypowiedzi i artykułów dotyczących samorozwoju i coachingu na łamach branżowych, specjalistycznych i lifestylowych mediów (Coaching, HR Plus, Personel i Zarządzanie, Personnel Plus, Puls Biznesu, DD TVN, Metro, Flesz, Vita, Cosmopolitan, Świat Kobiety).

Wybrani klienci biznesowi – Arteria SA, Gemius SA, Henkel, Arcelor Mittal, Europ Assistance, Pracuj.pl. Wybrani klienci NGO – Fundacja Atalaya, Towarzystwo Amicus, Stowarzyszenie PASE. Zrealizowała wiele warsztatów i coachingów indywidualnych w środowiskach kobiecych i dla kobiet poszukujących własnej ścieżki zawodowej i życiowej. Wspólnie z mężem wychowuje trójkę dzieci i kota albo na odwrót 🙂