AGNIESZKA DUDEK

mentorka

Przez ponad 8 lat działalności biznesowej stworzyłam i sprzedałam z zyskiem 3 firmy. Nie udało mi się uniknąć błędów i porażek. Ale dziś wiem, że te lekcje były dla mnie najcenniejsze. Z biegiem lat okazało się, że moje doświadczenia stanowią bezcenną wiedzę dla kobiet prowadzących lub chcących prowadzić własny biznes – o pomoc zwracały się do mnie przyjaciółki, koleżanki i znajome, a kolejne spotkania i udane projekty sprawiły, że postanowiłam założyć profesjonalną firmę i zająć się wsparciem biznesowym na poważnie.

Wiem jak smakuje sukces i jak poradzić sobie z porażką. Znam też i potrafię zidentyfikować najczęstsze problemy i pułapki, jakie z pewnością napotkasz na swojej biznesowej drodze – pokażę Ci, jak ich uniknąć, a jeśli już stanęłaś w miejscu i nie wiesz, co robić dalej – skieruję Cię na właściwą ścieżkę.

I chociaż poczucie misji brzmi niemodnie i patetycznie, to jest to jedyne trafne określenie – mam misję – chcę swoje doświadczenia, wiedzę i umiejętności przekazać Tobie – jestem przekonana, że wspólnie rozwiniemy Twoje skrzydła!